Szable w dłoń

Mieliśmy niezwykłą przyjemność współtworzyć serię filmów o historii szermierki w Europie! Film ten jest częścią wystawy prezentowanej w Uniwersytecie Jagiellońskim poświęconej szermierce w Polsce.

Temat obejmuje zarówno dziedzictwo niematerialne - kulturę sztuk walki i symbolizm, jak i analizę historii naszego szkolnictwa, mistrzów i adeptów szermierki.

 

Spektakl "Così fan tutte" – Wolfgang Amadeusz Mozart (reż. Jerzy Stuhr)
w realizacji Opery Krakowskiej


Mieliśmy swój drobny udział w tym ciekawym projekcie.
Nie tylko przygotowaliśmy choreografię dla artystów, ale również... sami staliśmy się aktorami ‼
Urozmaiciliśmy przedstawienie krótkim pojedynkiem ⚔na deskach opery!

 

TVgry

 

Stalowa Arena

Braliśmy udział w zmaganiach drużynowych podczas gali Stalowa Arena organizowanej przez warszawskie Centrum Dawnych Europejskich Sztuk Walki.

 

Ad Arma

 

MR. Qki

 

Fokus

Udział w nagrywaniu teledysku do utworu "Arogant"

 

Gala Walk Rycerskich - Próba Żelaza

Mieliśmy przyjemność wraz z Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce zorganizować pierwszą w Europie i prawdopodobnie na świecie profesjonalną galę fechtunku historycznego -”Małopolską Galę Fechtunku Historycznego - Próbę Żelaza”.

11 zakontraktowanych profesjonalnych pojedynków, 22 najlepszych polskich szermierzy historycznych, 6 pojedynków na miecze długie, 2 na szable, pojedynek rapierowy, kordowy oraz walka rycerska. Starcia miały miejsce w oktagonie, w blasku reflektorów, a wszystko zostało suto okraszone barwnym komentarzem na żywo.

 

Turniej Bokserski "O Złotą Rękawicę Wisły"

Udało nam się zagościć  na turnieju bokserskim "O Złotą Rękawicę Wisły". Pierwszy raz między linami ringu miała miejsce sportowa walka w konwencji DESW.